Pro ty, kteří s námi chtějí vydělávat!

tip-invest.cz nabízí každému peníze hned dvakrát! Peníze získáte díky výnosnému zhodnocování od 4,35% do 46,5 % měsíčně a za druhé z odměn za doporučování.

Vyhrávej na základě ověřených tipů od profesionálních tipařů s měsíčním zhodnocením 4,35% až 46,5% měsíčně!

Jde o vyzkoušený a prověřený způsob, jak si zhodnotíte svoje peníze a zároveň zajistíte nadstandartní příjmy! Zhodnocení je od 4,35% do 46,5% měsíčně! Peníze nikam neposíláte. Máte je na svém účtu, který si založíte ve Vámi vybrané sazkové kanceláři a jejich zhodnocení si děláte sami podle našich zasílaných tipů a návodu. Vaše peníze jsou stále pod Vaší kontrolou! Využíváte k tomu vyzkoušený a ověřený systém, který funguje a dlouhodobě generuje vysoký zisk. Není to ani časově náročné, zabere Vám to max. 3 minuty denně.

Podstatou systému je nastavení denního zisku na základě výše částky, kterou si chcete zhodnocovat a Vámi zvolené výše zhodnocování. To si jednoduše nastavíte na Vašem účtu, který si zřídíte na www.tip-invest.cz. Každý den obdržíte tip na vybrané zápasy od profesionálních tipařů s celkovým kurzem cca 2,5. Systém Vám rovněž propočítá výši vkladu na každý den tak, aby byl dodržen stanovený denní zisk. Tento systém Vám propočítá celou strategii sázení a automaticky vytváří rezervu pro úspěšné tipování.  Zvolíte si jen výši vkladu, výši měsíčního zhodnocení a míru rizika. Vy se o nic nestaráte, vše za Vás udělá systém. Tiket Vám nemusí vyjít napoprvé a vyjde např. za 3 - 4 dny. Přesto všechny vklady, které jste do sázení vložili, získáte zpět a k tomu i nastavený denní zisk.

Přiveď kamarády a získej k výhrám nadstandardní pravidelné měsíční odměny bez omezení!
Nadstandardní příjmy si můžete zajistit ve výši i několika desítek tisíc měsíčně! Umožňuje to propracovaný systém přerozdělování odměn za doporučování dalších klientů využívajících služeb www.tip-invest.cz. Jde o příjem trvalý nebo chcete-li pasivní. Co může být lepšího, než mít zajištěný příjem z činnosti, která může běžet bez Vás. Budete-li ještě chodit do klasické práce, necháte prostě na tom, zda se Vám bude či nebude chtít. Zní to jako sen? Můžete toho dosáhnout díky síťovému marketingu. Úspěch síťového marketingu se vždy mimo jiné odvíjí od produktu, který se tímto způsobem distribuuje dále. Jde o činnost, kde si všechny faktory úspěchu či neúspěchu můžete ovlivnit sami. Vy sami si nastavíte, jak často a kolik času tomu budete věnovat. S lehkou nadsázkou lze říci, že jde o činnost odpovídající práci, ve které si mírou vlastních aktivit přímo určíte výšku Vašeho výdělku a zajistíte si dokonce vysoký a pravidelný pasivní příjem.


 
 

Enter your email and click on OK